Bogata propozycja papeterii artystycznej

Wszechstronna propozycja papeterii artystycznej umieszczona jest w kategoriach w pracowni Decoris. Kategorie wskazują klientom, w co mogą się zaopatrywać. Klient może sprawnie składać zamówienie. Może również zajrzeć na bloga, omawiającego pomysł na prezent dla mamy, jak i na przykład dotyczącego tematyki ślubu.

Kategorie w obszarze to: prezenty oferta dla firm, prezenty dla niej, prezenty dla niego, kartki świąteczne, zaproszenia ślubne, prezenty, zestawy próbkowe, save the date, winietki, podziękowania dla gości weselnych, podziękowania dla rodziców, księgi wpisów gości, plany stołów, błogosławieństwo od rodziców, zawieszki zestawy, zawieszki na butelki, naklejki, numery na stół, figurki na tort, menu, albumy ślubne, kieliszki i karafki, dekoracje samochodu, pieczątki, pudełka szkatułki na obrączki, pudełko na koperty, dodatki, maseczki bawełniane, półprodukty oraz dodatkowe wkładki.

Można również skorzystać z podkategorii z opcją złożenia zamówień prywatnych od podstaw. Ślubne zlecenia można opracować w kreatorze. To pozwala wybierać wśród zaproszeń takich jak: rustykalne, złote glamour, botaniczne, special line, boho, foto zaproszenie ze zdjęciem, kaligrafowane, koronki, karty do gry, morskie, akwarele a także wycinane laserem. Do zaproszeń można zakupić akcesoria: winietki, podziękowania dla gości weselnych, podziękowania dla rodziców, księgi wpisów gości, plany stołów, błogosławieństwo od rodziców, zawieszki zestawy, zawieszki na butelki, naklejki, numery na stół, cake topper, menu, albumy ślubne, kieliszki i karafki, dekoracje samochodu, pieczątki, pudełka szkatułki na obrączki albo pudełko na koperty. Wiele osób kupuje również w pracowni Decoris w samodzielnie zrobione kartki bożonarodzenowe a także sporo pozostałych godnych zauważenia prezentów spersonalizowanych. Są nimi: kubki z logo firmy, czekoladki z logo, herbaty oraz kawy z wizerunkiem marki. Oferta papeterii i akcesoriów pracowni jest wszechstronna.