Dobrej jakości pojemniki na sól oraz piasek

Użyteczne skrzynie na piasek oraz sól oferuje Europejskie Centrum Innowacyjne. Skrzynie tego typu sprawdzają się w licznych dyscyplinach, tam gdzie przechowywany jest albo wykorzystywany każdego dnia piasek. Pojemniki dla kupujących mogą zostać zrobione w dowolnych wybarwieniach, zarówno typowych, jak i dopasowanych stricte do określonej firmy. Dodatkowo, w poszczególnych produktach można stosować przegrody tam, gdzie potrzebne jest rozdzielenie piasku od soli lub materiału wykorzystywanego do oddzielania cieczy i oleju od soli lub piachu.

W niektórych pojemnikach mogą też być uwzględniane otwory do odbioru piasku, umożliwiające jego pobranie łopatą, bez potrzeby otwierania w całości pojemnika. Na wszystkie wózki transportowe ECI przyznaje pięć lat gwarancji. Wykorzystanie wskazanych skrzyń jest kompleksowe. Głównie, ich funkcją jest przechowywanie oraz dystrybucja piasku, soli lub sorbentów. Pojemniki takie ustawione są na ulicach, chodnikach oraz na parkingach. Skrzynie mogą być używane tam, gdzie panuje wzmożony ruch pieszych, przykładowo na: podwórkach, przystankach autobusowych, przystankach tramwajowych, parkingach, jak i w pobliżu sklepów, ośrodków zdrowia, podwórzy, szpitali oraz pozostałych miejsc użyteczności publicznej.

Udostępnione pojemniki na piasek oraz sól wykorzystywane są też do przechowywania sorbentu, używanego powszechnie jako wchłaniacz rozlanych substancji chemicznych takich jak ropa naftowa albo paliwa. Dlatego pojemniki te można wykorzystywać bez przeszkód na stacjach benzynowych. Kupujący, którzy chcą kupić większą ilość, powinni kontaktować się z obsługą klienta, żeby skonkretyzować własne zamówienie. Można na przykład do każdego z pojemników zakupić części dodatkowe takie jak: zamki, skoble albo specjalne miejsca na łopatę. ECI wie o tym, że klienci mogą mieć różne potrzeby, wobec czego rozszerza ofertę. I z tego względu dobrze będzie złożyć zamówienie na użyteczne pojemniki u tego producenta.

Dodaj komentarz