Idealne wyroby biżuteryjne dla kobiet doceniających nietuzinkowość

Perfekcyjnie prezentujące się wyroby biżuteryjne dla kobiet doceniających niebanalność. Rzemieślniczka, która projektuje i wykonuje biżuterię zabiega o to, aby każdy wyrób był niebanalny. I faktycznie, tak jest. Detale liczą się u niej na pierwszym miejscu i mogą złożyć się w spójną całość. W głównej mierze, spore wrażenie w jej biżuterii robią kamienie. Przeglądając katalog Pierścionki biżuteria artystyczna można będzie to bezzwłocznie zauważyć.

Specjalnym punktem w katalogu jest biżuteria bursztynowa. Unikatowa kolekcja handmade z bursztynu naturalnego bałtyckiego stworzona jest od podstaw ręcznie, bez żadnych odlewów. Kolekcja bursztynowa wyraźnie różni się od tego, co jest udostępnione w sieciówkach. Oprawa naturalnych kamieni jest do nich dopasowana. Kamienie nie są formowane pod oprawę.

Jantar stricte dzięki temu prezentuje się wyjątkowo. Projektantka wykonując określone wyroby dba o to, żeby nie marnować surowca. Z tego powodu nie pomniejsza go ani nie polepsza. Kolekcja obejmuje więc oryginalne wyroby z bursztynu.

Najczęściej w pracowni Kamyki Moniki wykorzystywany jest bursztyn surowy, natomiast wybierane są także bursztyny białe i bursztyn mleczny. Szczególnie wyjątkowo wyglądają bursztyny mleczne z mgłą. Miłośniczki niebanalnych wybarwień mogą decydować się na biżuterię z bursztynu koniakowego lub z bursztynu zielonego. Bursztyn uzyskiwany jest od renomowanych dostawców oraz szlifierzy. W Kamyki Moniki można z niego zamawiać: kolczyki, wisiorki, pierścionki oraz bransolety. Wszystkie projekty biżuterii artystycznej zrobione w myśl zasad Nature Design. Wyróżniają je unikatowe kamienie. Biżuteria jest wyjątkowa i dopasowana do wymagań klientek. Można ją zakupić także dla kogoś jako prezent.

Szlifowane samodzielnie kamienie są zamieszczone w oprawach, jakie uwypuklają ich naturalne piękno. W kolekcji Kamyki nie ma dwóch tych samych produktów. Wszechstronna kolekcja skierowana jest dla pań doceniających unikatową biżuterię kreatywną. Kiedy panie chcą niebanalną biżuterię to muszą bliżej przyjrzeć się temu, co jest oferowane w tym miejscu.

Dodaj komentarz