Innowacyjne generatory ozonu producenta Ozon Food

Nowoczesne generatory ozonu od firmy Ozon Food to modele GO – 01 i GO – 02. Mogą one zostać dowolnie dopasowane, w zależności od tego, czego wymaga konkretny zleceniodawca. Model GO – 01 jest wykonany w myśl tego, czego wymaga polski przedsiębiorca.

Świetna wartość użytkowa w dobrej cenie to dokładnie to, co motywuje do kupna generator ozonu i pokazuje, że warto posiadać to urządzenie we własnym przedsiębiorstwie. Ozonatory GO – 01 zakłada się na szynie DIN. Mają one szybkie złącza ze stali kwasoodpornej oraz wydajność 10g/h w przypadku pojedynczego modułu. Intuicyjny panel sterowania umożliwia pracownikom danego zakładu prędko uczyć się obsługiwania. Robione na skalę przemysłową wytwarzanie ozonu z powietrza jest przyszłościowe i z tego powodu opłaca się na to zdecydować.

Wybrane moduły można ze sobą połączyć, co jest nad wyraz użyteczne i sprawdzi się w dużych firmach. Prosta instalacja i integracja z liniami klienta to następne walory. Sterować generatorem można zdalnie albo przez panel. Posługiwanie się systemem pozwala danemu właścicielowi firmy posługiwać się certyfikatem „Bezpieczna Żywność”. Prezentowany ozonatory zrobiony został z mocnych materiałów i dlatego też można spodziewać się jego dużej żywotności. Każda instalacja jest zaprojektowana pod wymagania klienta. W pełni polski wyrób daje zapewnienie prędkiego serwisu, gdy będzie taka potrzeba, ponieważ nie ma konieczności oczekiwać na części zagraniczne.

Szczegółowa charakterystyka oraz opis techniczny modułu opublikowane są na stronie internetowej. Mocne generatory ozonu Ozon Food to świetne maszyny. Każdy z modeli można dostosować pod względem projektowanego systemu, w wybranym zakładzie pracy. Indywidualne przystosowanie urządzenia daje natychmiastowe wyniki. Ozon Food dostarcza perfekcyjną technologię oraz przyczyni się do tego, że marka będzie rozwijać się w branży. Mając tego typu generatory, nie trzeba znać poszczególnych technologii.

Dodaj komentarz