Katalog nasion umieszczony w sklepie www Pan Pestka

Asortyment znajdujący się w sklepie online Pan Pestka jest bogaty. Umieszczony jest w kategoriach: nasiona półautomatyczne, nasiona automatyczne, nasiona feminizowane, nasiona gandzi idealne dla amatorów, nasiona konopi mające w składzie wiele kannabidiolu, nasiona o podwyższonej zawartości tetrahydrokannabinolu, nasiona ganji z gatunku Indica, nasiona hodowane wewnętrz budynku, nasiona marihuany przeznaczonej do celów medycznych, atestowane mieszanki nasion marihuany, nasiona konopi outdoor, plony, nasiona z przewagą Indici a także pozostałe. Zawiera więc tak znane towary jak: lemon haze, na równi dla początkujących, jak i dla osób, które doskonale obeznane są w uprawianiu ganji.

Rozbudowana oferta zawiera kolekcjonerskie nasiona konopi: feminizowane, automatyczne oraz półautomatyczne. Wszystkie nasiona marihuany wywodzą się od sprawdzonych wytwórców. Ponad 3 tysiące nasion wywodzi się od wytwórców z: Holandii, Hiszpanii, Kanady, Anglii czy USA. Można tutaj wyszukać sporo popularnych gatunków, które są szczegółowo opisane.

Klienci w tym sklepie mogą zaopatrywać się wirtualnie, lecz mogą również zdecydować się na wizytę w sklepie stacjonarnym, w Rudzie Śląskiej. Wtedy będą również mieli okazję kupić dużo akcesoriów oraz porozmawiać z ekspedientami, poszerzając własną wiedzę. Proponowane nasiona konopi dedykowane są do celów kolekcjonerskich, a ich opisy a także ogólne informacje w temacie marihuany podane są wyłącznie w celach uświadamiających. Konsumenci cenią to, że często mogą liczyć na rabaty. Odwiedzają także bloga, aby dowiedzieć się o uprawach o wiele więcej.

W przypadku dużych zakupów można otrzymać przykładowe nasiona nieodpłatnie. Dyskrecja jest maksymalna, szczególnie, że towar można zamówić do paczkomatów. Nie jest dziwne, że działający w sieci punkt sprzedaży z nasionami marihuany Pan Pestka ma bardzo dobre rekomendacje. Nasiona od wiodących producentów są rekomendowane, bo nie zaszkodzą osobom korzystającym.

Dodaj komentarz