Kurs motorowodny, podzielony na część teorii i praktyczną

Firma Sailing Camp oferuje kurs motorowodny, na jakim rozwiązania ISSA dostosowane są do krajowych okoliczności. I dokładnie z tego powodu w dziedzinie kursy motorowodne zaleca się posiadać kompetencje stricte w takim miejscu. Kursy są też dostosowane indywidualnie do oczekiwań uczestników, co dla dużej liczby osób jest nad wyraz ważne. Jeżeli będzie taka konieczność, to przeprowadzane są kursy indywidualne.

Instruktorzy to osoby z odpowiednimi kwalifikacjami, z niemałym doświadczeniem w temacie bezpiecznego poruszania się po wodach. Wszyscy kursanci traktowani są z życzliwością, a przyjazna atmosfera sprzyja nauce. Systematycznie wykazywane są błędy przyszłych sterników, co pozwala im łatwiej przyswoić wiadomości. Kursy na sternika motorowodnego odbywają się z uszanowaniem dla przyrody, a dokładniej do akwenów na jakich będzie odbywać się kurs. Pływanie motorówką można opanować w dobę, co jest komfortowe i dla wielu kursantów szczególnie istotne.

Do kursu można przystępować bez wiedzy początkowej. Merytoryczny kurs pozwoli w krótkim czasie przyswoić kompletną wiedzę. W ramach kursu instruktorzy sugerują się wyznacznikami Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego. To pozwoli doskonale opracować bazę wiedzy i w odpowiedni sposób przedstawić ją uczącym się. W szkoleniu może uczestniczyć każda osoba, która skończyła 14 lat. Osoby niepełnoletnie muszą przedstawić zgodę rodziców.

Uczestnicy kursu zdobywają wiedzę w miłej atmosferze, wobec czego firma ta jest polecana w swojej branży. Pobierać nauki można na akwenie w Poznaniu – Czerwonaku, w Łodzi na Zalewie Sulejowskim a także kurs morski w Darłowie. Osoby, które planują zrobić szkolenie mają możliwość wybrać miejsce oraz sposób dopasowany do wymagań. Zarezerwować termin kursu można bez problemu, za pomocą witryny lub robiąc rezerwację telefoniczną. Po zmianach w polskich przepisach, do uprawiania sportów motorowodnych potrzebne są odpowiednie umiejętności, zdobywane na szkoleniu.

Dodaj komentarz