Kwiaty i kokardy we włosach – jakim sposobem odmłodzić się poprzez fryzurę?

Dwa kucyki zataczają koło w świadomości żeńskiej. W pierwszej kolejności łączone są z beztroską dziecięcych lat spędzonych na podwórku, najentuzjastyczniej na trzepaku czy też przy grze w klasy bądź skokach w gumę. W wieku dojrzewania nadzwyczaj entuzjastycznie się ich pozbywamy, tocząc boje z mamą przed wyjściem z domu. Pozbawiając się kucyków dajemy znać o swej dorosłości.

Prędzej czy później zaczynamy tęsknić do tych niefrasobliwych lat, co każe nam mieć sentyment również do dwóch ogonków. I znowu okazuje się, że co stare, to solidne, a nowe mody i pomysły jedynie bazują na tych przetestowanych ideach. Dziewczęcość ma swój urok zawsze, może z wiekiem nawet coraz to większy.

W następstwie tego nie bójmy się być odważne oraz pozwólmy sobie na kolosalny come back tej sprawdzonej fryzury – rekomendujemy odmładzające fryzury dla 40 latki. Żeby nie była ona śmieszna, nieodzowna jest dbałość o detale. Żeby dołożyć jej trochę powagi oraz drapieżności dojrzałej kobiety, użyjmy gofrownicy. To właśnie dzięki temu włosy będą zwichrowane oraz niesforne. Po zrobieniu równego przedziałka zbierzmy je w dwa doskonałe kucyki nad uszami, a zamiast gumek wplećmy tiulowe wstążki. Efekt dzikiej chłopczycy murowany, jednakowo jak zainteresowanie płci przeciwnej, którzy to zestawienie lubią najbardziej.

Wydaje się, że na pewnym etapie naszego życia szkolny warkocz odchodzi na porządne w zapomnienie. Nic bardziej błędnego, o czym można się przekonać śledząc najsłynniejsze nawet pokazy mody,. Często okazuje się, że nie ma znacznie bardziej ponadczasowej fryzury, aniżeli nieśmiertelny warkocz. Można go nosić na tysiące sposobów i różnorako ozdabiać. Bez względu od tego, czy będzie to kłos, lub francuz, czy najprostszy splot, zawsze będziemy wyglądać dziewczęco i pociągająco. Niewątpliwie aktualne trendy lansują na ogół bardziej zwichrowaną jego formę.

Doniosłą poradą jest spryskanie warkocza lakierem przed czesaniem, to naturalnie dzięki temu będzie on o wiele bardziej błyszczący i lepiej prezentujący się. Odwrotnie należy postąpić z górna partią włosów, przy głowie. Tym należy pozwolić na luźne opadanie, mierzwienie oraz najogólniej powiadając życie własnym życiem. Wskazane jest nawet celowe wykonanie lekkiego nieładu w tej partii. Należałoby trzymać się także zasady, że im luźniej, tym prawidłowiej. Ostateczny wynik ma obowiązek czynić wrażenie gustownego, niemniej jednak także niewinnego, trochę szkolnego. Powodzenie u mężczyzn tym sposobem zostaje wręcz zapewnione.

Dodaj komentarz