Lekarz urolog ze sporym doświadczeniem

Michał Jurasz to lekarz urolog z dużym bagażem zawodowym, któremu wszyscy chorzy ufają. Wykonał on już setki operacji z zakresu urologii. Systematycznie precyzyjnie ocenia kondycję zdrowotną chorych oraz zajmuje się ich leczeniem.

Ciągle rozszerza wiedzę ze swojej dziedziny i nie boi się wdrażać nowoczesnych technik leczenia. To członek Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, Niemieckiego Towarzystwa Urologicznego i Berlińskiego Towarzystwa Urologicznego. Opłaca się zajrzeć na witrynę www jego gabinetu, by zobaczyć, czym precyzyjnie się będzie zajmować i jakie ma uprawnienia.

Można również internetowo lub telefonicznie zapisać się na konsultację. Każdy, kto potrzebuje specjalistycznej diagnostyki albo chce podejmować leczenie u wykwalifikowanego specjalisty może skontaktować się z ekspertem przy pomocy strony www. Po pierwszej konsultacji ekspert wyznaczy przyszłościowy harmonogram leczenia i decyduje, czy podjęte będzie lekarz urolog, czy może inna interwencja. Każdy z pacjentów jest potraktowany indywidualnie, co pozwala dostosować najlepsze techniki leczenia.

Ekspert na bieżąco udziela chorym informacji na temat ich stanu zdrowia oraz o tym, jakie będą dalsze etapy leczenia. Kwestią priorytetową dla niego jest dobro pacjenta, abstrahując od tego, z jakim schorzeniem konkretna osoba się zgłasza.

Specjalista bardzo dobrze wie o tym, że pewne choroby mogą wywoływać dyskomfort u chorych i z tego powodu wyróżnia go empatyczne podejście. W ARCHEUS przyjęci są chorzy z chorobami do jakich wliczają się: łagodny rozrost gruczołu krokowego, urazy układu moczowego, urazy męskich narządów płciowych, zaburzenia czynnościowe dolnych dróg moczowych oraz nietrzymanie moczu. Realizowana jest diagnoza, a jeśli to potrzebne, chorzy poddawani są wyspecjalizowanemu leczeniu, także chirurgicznemu. Pacjenci wpisują się też na zabiegi chirurgiczne: przezcewkowe resekcje guzów pęcherza moczowego, przezcewkowe resekcje prostaty przy użyciu lasera HOLEP, wodniaków jądra i torbieli nasiennych, laparoskopowe, ostrzykiwanie mięśniówki pęcherza moczowego z wykorzystaniem botoksu, małoinwazyjne zabiegi kamicy pęcherza moczowego i kamicy moczowodowej i nerkowej a także na biopsję wykonywaną przy podejrzeniu raka prostaty.

Dodaj komentarz