Moda na zdrowie i piękny image

Jakakolwiek kobieta chciałaby zatrzymać jak najdłużej młodocianą, sportową posturę, dziewczęcą urodę, czułość nastolatki. To przykre, z wiekiem te atrybuty młodości pomału przemijają. Nowoczesne kosmetyki pozwalają zachować jędrną oraz gładką cerę, błyszczące oczy, piękne, gęste włosy, ale zmieniają się rysy twarzy, sylwetka, widać, że przybyło lat. Wiele kobiet potrafi się starzeć z godnością, ich buzie nabierają całkowicie innego atrakcyjna, mówi się, że mają imponującą urodę.

Patrząc na niektóre aktorki w wieku po pięćdziesiątce, zastanawiamy się, jak one to robią, że na ich twarzach nie dostrzega się działania czasu. Niewątpliwie, dużo z nich poddało się lub nadal poddaje różnym zabiegom chirurgicznym, posiadających na celu wygładzenie skóry, podniesienie powiek, korekcję kości policzkowych lub nosa, redukcje podbródka, lecz z upływem czasu, przebyte operacje plastyczne coraz bardziej są zauważalne, mimo iż kobiety zaprzeczają. W świecie artystycznym zapanowała moda na operacje zatrzymujące młody wygląd. Oglądając zdjęcia w internecie, czy plotkarskich magazynach, frapujemy się, po co one to robiły.

Wiele ślicznych niegdyś aktorek, piosenkarek, prezenterek, które zachwycały własną urodą tysiące dam na całym globie, po odbytych operacjach plastycznych wygląda koszmarnie. Jakakolwiek ingerencja chirurga może zakończyć się porażką oraz komplikacjami, takich sytuacji jest mnóstwo – żeby tego uniknąć, zabiegi wykonuj wyłącznie u profesjonalistów – lukaszmichalak.pl. Można się tylko zastanawiać, z jakiej przyczyny na własne życzenie atrakcyjna kobieta pragnie wyglądać jak manekin – sztucznie podniesione usta, nienaturalne powieki, piersi – jak z plastiku. Gdzieś się totalnie zatarła granica trafnego smaku i poczucia atrakcyjna. Sławne, bogate, tak uwierzyły w magię operacji plastycznych, że wyglądają aktualnie na damy ciężko chore, z groteskową urodą, aż trudno na nie patrzeć bez zażenowania.

Brazylia słynie z pięknych kobiet, niesłychanie zgrabnych. Wiadomo jednakże, że ponad połowa Brazylijek poddaje się rozmaitym operacjom plastycznym od 15-go roku życia. Chirurdzy korygują najmniejsze odstępstwa od normy, spostrzeganej oczyma dziewczyn dążących do perfekcyjnego interesująca. Kult ciała jest tak duży, że żadne pieniądze nie są przeszkodą w realizacji marzeń o świetnej sylwetce oraz nieprzeciętnej urodzie.

Dodaj komentarz