Nowoczesne, konieczne do użycia w każdym salonie gadżety fryzjerskie

Wśród licznych towarów znajdujących się w hurtowni Progress można także zamawiać sprawne maszynki do strzyżenia włosów jako konieczny osprzęt w każdym salonie fryzjerskim. Dobrze będzie zakupić takie o zwiększonej mocy, co do jakich wiadomo, że poradzą sobie nawet z grubymi oraz gęstymi włosami. Mocniejsze maszynki do włosów okażą się również w większej mierze wydajniejsze i można oczekiwać, że w wskazanym salonie posłużą na długo. Nie będą się zacinały i nawet przy sporej eksploatacji nie będzie ryzyka, że zepsują się.

Kupujący sami zadecydują, czy zakupią maszynki do strzyżenia na kablu, czy z akumulatorem. Należy tymczasem pamiętać o tym, że maszynki akumulatorowe mają wyznaczony czas działania, od ładowania do ładowania. Z kolei, maszynki do strzyżenia włosów z kablem umożliwiają działanie w trybie non stop, lecz należy mieć na uwadze to, że kabel może ograniczyć ruchy. Opłaca się również nakierować uwagę na najwyższą jakość akcesoriów do maszynek. Będą to: noże, oliwki, nasadki, a także szczotki do czyszczenia. Coraz częściej w hurtowni Progress zaopatrują się także właściciele barbershopów. W takich miejscach należy bowiem mieć wysokiej jakości maszynki. W osprzęcie barberskim dużą uwagę przykłada się do mocy maszynki.

Klasyczne maszynki, do użytku prywatnego funkcjonują na elektromagnes, natomiast zalecane dla barberów i salonów fryzjerskich mają silnik wirnikowy, wyróżniający się bardzo długą wytrzymałością. Poza mocą maszynki ważne jest to, czy maszynka do strzyżenia jest na kablu, czy ma zasilanie sieciowe. Udostępnione są także suszarki z akumulatorem. Specjaliści z hurtowni zaznaczają natomiast, że najbardziej uniwersalne są maszynki akumulatorowo – sieciowe. Należy też nakierować uwagę na liczbę funkcji maszynki pod kątem możliwości regulacji długości strzyżenia. Dobrze będzie także dopasować gadżety dodatkowe, jakimi są wymienny nóż, albo nasadki.

Dodaj komentarz