Opis bramek obrotowych wysokich oferowanych w Stopcontrol

Cechy charakterystyczne bramek obrotowych wysokich sprzedawanych w Stopcontrol kupujący mogą poznawać, przeglądając poszczególne modele na witrynie internetowej. Ponadto, mogą też korzystać z porad doświadczonych ekspedientów. W Stopcontrol pracują specjaliści, którzy szczegółowo wsłuchają się w wymagania klientów i na tej podstawie dopasują model bramki jaki spełni wszystkie oczekiwania powiązane z kontrolą dostępu na danym terenie lub w obrębie konkretnego budynku.

Imponująca jakość wykończenia, jaką mają bramki obrotowe motywuje do zakupu. Mechanizm obrotowy w tej kategorii bramek stanowią 3 skrzydła zrobione ze stali nierdzewnej albo cynkowanej. Typ wykończenia obudowy klienci mają możliwość wybrać wśród trzech gatunków stali. Poza dwoma wskazanymi jest to także stal pomalowana proszkowo.

Będąc zdecydowanym na trzecią opcję, dobiera się dowolny kolor z palety RAL. Bramki obrotowe wysokie mogą być zastosowane wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Ergonomiczny kształt każdej takiej bramki pozwoli na płynny ruch skrzydeł przy utrzymaniu niewielkiej przestrzeni. Wyraziste piktogramy nawigacyjne ułożone są na dobrze dopasowanej wysokości, a więc niezależnie od wzrostu, każda osoba może dostrzegać wyświetlającą się sygnalizację. Mechanizm obrotowy w bramkach wyposażony jest w układ wspomagający ruch ramion, który po wprawieniu skrzydła w ruch wspomaga obrót do pozycji wyjściowej.

Układ ma na dodatek blokadę ruchu wstecznego, jaka uniemożliwia przechodzenie w odwrotnym kierunku aniżeli zaprogramowane jest urządzenie zewnętrzne. Działanie bramki można łatwo skonfigurować, bo mają intuicyjny panel sterowania. Przeglądając dokładne parametry każdej bramki można prościej wytypować model jaki odpowiada wykazywanym oczekiwaniom. Najważniejsze zalety bramek obrotowych wysokich to: jakość, design, praktyczność, bezpieczeństwo oraz optymalna ergonomia. Klienci mogą liczyć na obsługę posprzedażową, czyli serwis, gdy mechanizm bramki nie będzie działał dobrze.

Dodaj komentarz