Powiązany z pielęgnacją twarzy hit, oparty na nowoczesnych technologiach

Studio Kosmetyki i Modelowania sylwetki w Kielcach to miejsce, w którym można zrobić użytek z licznych zabiegów kosmetologicznych. Wlicza się do nich też oczyszczenie wodorowe twarzy. Jest to pielęgnacyjny hit, oparty na unowocześnionych technologiach. We wskazanym salonie oczyszczanie wodorowe twarzy wykonywane jest przez specjalistów, wobec czego nie trzeba się obawiać, że coś zostanie nieodpowiednio wykonane. Efektywny i stuprocentowo bezpieczny zabieg łączy razem: dogłębne oczyszczanie, odżywienie, dotlenianie, odnowę oraz oddziaływanie anti – aging. Do zabiegu wodorowego oczyszczania twarzy używa się doskonale działającego urządzenia, pozwalającego na spersonalizowane dopasowanie terapii i substancji czynnych, zneutralizowanie niekompletnych atomów tlenowych, a także złuszczenie wygasłych warstw naskórka.

Zabieg wodorowego oczyszczania skóry przynosi efekty takie jak hydrabrazja, infuzja, zastosowanie ultradźwięków oraz bipolarna fala radiowa równocześnie. Należy więc przyznać, że to prawdziwa rewolucja. Nowoczesny zabieg oczyszczania twarzy pozwoli na dogłębne wprowadzenie mikroskopijnych cząstek wody wodorowej, jakie niwelują niekompletne atomy tlenowe. To doprowadza do powstania dobroczynnie działającej wody i tlenu. Bezinwazyjna metoda jest bezpieczna dla tkanki skórnej, co także jest ważne. Skóra będzie idealnie oczyszczona, odświeżona, zdrowa oraz zregenerowana. Precyzyjne oczyszczenie okaże się też bardzo istotne w wypadku osób zmagających się z chorobami skórnymi.

Mogą one bowiem oczekiwać rezultatów łagodzących i regulujących. W dodatku, zagwarantowane będą: eliminacja niekorzystnych wolnych rodników, wyrównanie koloru skóry, poprawa elastyczności skóry, dotlenienie skóry właściwej, oczyszczenie porów, złuszczenie nieaktywnych warstw naskórka, załagodzenie stanów zapalnych, regulacja wytwarzania się łoju skórnego, zredukowanie przebarwień, stymulowanie powstawania struktur zbudowanych z kolagenu, zwiększanie metabolizmu komórkowej. Zabieg wodorowego oczyszczania twarzy polecany jest zwłaszcza cerze ze skłonnością do trądziku, cerze naczynkowej a także skórze wrażliwej.

Dodaj komentarz