Profesjonalna kancelaria adwokacka, w jakiej można skorzystać z usług dotyczących wszystkich dyscyplin prawa

Obsługa klientów biznesowych w kancelarii adwokat Iwony Cebo – Kubiczek przebiega sprawnie oraz opiera się na wysokich standardach. Przedsiębiorstwa mogą głównie korzystać z systematycznej obsługi prawnej. Obejmuje ona: sporządzanie umów i opinii prawnych, opracowanie ogólnych warunków sprzedaży lub o oferowaniu usług, doradztwo z zakresu prawa pracy, sporządzanie kontraktów menadżerskich, sporządzanie umów o zakazie konkurencji, opracowywanie regulaminów pracy i regulaminów wynagradzania, sporządzanie aktów wewnętrznych w przedsiębiorstwie, reprezentację w negocjacjach z klientami biznesowymi, reprezentację w sądzie.

Z tego powodu, w dziedzinie adwokaci dąbrowa górnicza świadczenia podanej ekspertki traktowane są jako kompleksowe. Pomoc poszerzona jest też o prawo handlowe, w zakresie problematyki takiej jak: utworzenie spółek, przekształcanie oraz likwidacja spółek, odpowiedzialność cywilna i karna członków zarządu, rady nadzorczej, komisji rewizyjnej, przygotowywanie aktów wewnętrznych, opracowanie oraz opiniowanie umów a także zagadnienia w zakresie prawa upadłościowego i naprawczego. Firmy decydują się również na pomoc Iwony Cebo – Kubiczek dotyczące prawa administracyjnego i podatkowego.

Kancelaria gwarantuje im wtedy: reprezentację przed organami administracji państwowej oraz samorządowej, pozyskanie istotnych decyzji administracyjnych, sporządzanie odwołań od różnego rodzaju postanowień administracji, reprezentowanie przed wojewódzkimi sądami administracyjnymi oraz przed Naczelnym Sądem Administracyjnym, sporządzanie odwołań od postanowień Urzędu Skarbowego, pomoc prawną w sprawach z obrębu ordynacji podatkowej, wsparcie prawne w sprawach z zakresu gospodarki nieruchomościami, a także pomoc w sprawach odwołujących się do zwrotu wywłaszczonych nieruchomości. W celu rozpoczęcia współpracy, trzeba zadzwonić pod numer telefonu opublikowany na stronie kancelarii i zapisać się na pierwsze spotkanie.

Dodaj komentarz