Punkt sprzedaży oferujący szeroki katalog produktów z obszaru bezpieczeństwa i higieny pracy

TENDER PLUS to punkt sprzedaży oferujący wszechstronny asortyment z obszaru bezpieczeństwa i higieny pracy. Wszystkie towary rozdzielone są w podkategoriach, wobec czego ktokolwiek nie ma problemu z tym, żeby znaleźć to, co potrzebne jest mu do bezpiecznego wykonywania zobowiązań w przedsiębiorstwie. Kategorie asortymentu to: odzież robocza i buty robocze, odzież ochronna specjalistyczna, odzież gastronomiczna, sprzęt i artykuły bhp. W oddzielnej kategorii zamieszczone są również produkty w promocji, do jakich zaliczają się kamizelka ostrzegawcza, żeby kupujący mógł dobrać coś w obniżonej cenie. Odnosząc się do bieżącego zapotrzebowania kupujących pojawiła się również podkategoria: koronawirus. Można w tym dziale zaopatrywać się w: półmaski, gogle i osłony, kombinezony i fartuchy, maski i pochłaniacze, rękawice a także w środki dezynfekujące.

Klienci, którzy myślą o tym, co zakupić, mogą liczyć na wskazówki specjalistów bezpieczeństwa i higieny pracy, zatrudnionych w takim punkcie sprzedaży. Jeżeli ktoś wobec tego potrzebuje kompletować ubrania oraz sprzęty dla podwładnych, to tutaj będzie to umożliwione. Eksperci z TENDER PLUS udzielą podpowiedzi, co dopasować do specyfiki konkretnej branży. Wszystkie towary spełnią na równi polskie, jak i zagraniczne wymagania dotyczące ubioru oraz sprzętu osób pracujących w zakładzie.

Z tego powodu można mieć pewność ich wysokiej jakości, sprawnego działania oraz bezpieczeństwa w trakcie użytkowania. Wystarczy podać ekspertom stanowiska pracy, a oni dookreślą elementy ubioru potrzebne do realizowania obowiązków każdego dnia. Poza sklepem internetowym, u wskazanego dystrybutora można także robić zakupy w punktach stacjonarnych w Małopolsce. Ze względu na to, że marka ma doskonałe relacje z producentami odzieży roboczej i specjalistycznej, można oczekiwać na indywidualną wycenę w przypadku dużych zakupów. To szczególnie korzystne dla klientów. Ubrania robocze i specjalistyczne, jakie zakupi się w TENDER PLUS cechuje: wytrzymałość, uodpornienie na przetarcia, ergonomiczny fason, funkcjonalność oraz design równocześnie.

Dodaj komentarz