Rzetelna kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokat Iwonę Cebo – Kubiczek

Rzetelna kancelaria adwokacka zarządzana przez adwokat Iwonę Cebo – Kubiczek oferuje usługi we wszystkich dyscyplinach: prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa handlowego, prawa karnego, prawa administracyjnego, a także edukacji albo szkolnictwa. Indywidualne ukierunkowanie adwokatki z Dąbrowy Górniczej wpływa na świetną opinię o jej kancelarii. Propozycja usług prawnych skierowana jest do klientów prywatnych oraz dla klientów biznesowych.

20 letnie doświadczenie Iwony Cebo – Kubiczek daje interesantom gwarancję, że perfekcyjnie będzie ich reprezentowała. Jej kancelaria współpracuje ze znanymi kancelariami z całego świata, a więc kiedy jakąś sprawę trzeba rozwiązywać w innym państwie, to adwokatka może w tym pomóc. Klienci prywatni zgłaszający się do kancelarii mogą oczekiwać na: porady prawne, wsparcie w przygotowaniu treści licznych umów, pozwów i pozostałych pism procesowych.

Wiedzą, że adwokat dąbrowa górnicza zajmie się wszystkim bardzo dobrze. Nie ma znaczenia, czy chodzi o pomoc w obrębie prawa cywilnego – spadkowego, rodzinnego, pracy, czy o udzielanie odszkodowań oraz ściąganie zobowiązań finansowych. Specjalistka z Dąbrowy Górniczej stale się dokształca. Z tego względu wachlarz jej usług jest bogatszy niż w przypadku innych specjalistów prawa. Poza klientami indywidualnymi z usług chętnie korzystają przedsiębiorcy. Obsługa firm w kancelarii adwokackiej Iwony Cebo – Kubiczek bazuje na najwyższych standardach.

Przedsiębiorstwa korzystają najczęściej z bieżącej obsługi prawnej. W jej katalog wchodzi: opracowywanie umów i opinii prawnych, opracowanie reguł dystrybucji albo o świadczeniu usług, poradnictwo z zakresu prawa pracy, sporządzenie kontraktów menadżerskich, projekty umów o zakazie konkurencji, wystosowanie regulaminów pracy i regulaminów wynagradzania, sporządzanie aktów wewnętrznych w przedsiębiorstwie, prowadzenie negocjacji z kontrahentami oraz reprezentowanie w sądzie.

Dodaj komentarz