Skuteczne zwalczenie pluskwy domowej i osuszanie budynków jako potwierdzenie wszechstronnych usług

Usługa dezynfekcji, dezynsekowania i odszczurzania w przedsiębiorstwie BIOS jest zrealizowana na imponującym poziomie. Wszystko w zakresie zwalczanie prusaków karaluchów
jest wykonane wszechstronnie i na bazie indywidualnych ustaleń. Pluskwy można najczęściej spotkać w miejscowościach turystycznych. Jeśli przedsiębiorca we własnym lokalu znajdzie trudne do zlikwidowania insekty, to musi bezzwłocznie skontaktować się z ekspertami. W zakresie usługi wykonywane są trzy zabiegi, z użyciem trzech odmiennych środków, wobec czego pluskwy nie mogą uodpornić się na substancje czynne.

W dodatku użyta jest mocno oddziałująca parownica, jaka skutecznie zwalczy jaja. To przynosi pewność, że specjaliści pozbędą się także dużych kolonii pluskiew. Można również oczekiwać na zwalczanie prusaków i karaluchów. Są one wybijane zarówno w budynkach o charakterze turystycznym, w domach i w mieszkaniach. Wykorzystywany jest specjalny żel. Pracownicy punktowo kładą go w miejscach, w jakich zauważono prusaki. Żel jest bezbarwny, bezwonny, biodegradowalny i bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Po jego użyciu insekty zwabione są wonią feromonów i cała kolonia może wyginąć już w parę tygodni. Inne szkodniki, jakimi zajmuje się firma BIOS to mrówki.

Zwykle pojawiają się one w kuchni. Ze względu na to, że przeniosą na sobie wiele drobnoustrojów, jedzenie jakie zainfekują musi być zutylizowane. Żel przedstawiony powyżej sprawdza się również w przypadku mrówek. Kolejną usługą jest odszczurzanie, a więc pozbywanie się szczurów oraz myszy. Ta usługa jest też zrealizowana wzorowo. Trutki za każdym razem dostosowane są do określonego miejsca, z jakim uprzednio zapoznają się pracownicy. Martwe zwierzęta są wywiezione. Specjaliści przedłożą również certyfikaty dla takich obiektów, w jakich regularna usługa odszczurzania jest wskazana. Kompleksowe usługi są znakiem rozpoznawczym wskazanej firmy. Zleceniodawcy sprawdzając katalog usług od razu dostrzegają, że mają kontakt z profesjonalistami.

Dodaj komentarz