Sprawne spawanie różnego rodzaju konstrukcji oraz aluminium

Wiss wśród licznych świadczeń oferuje precyzyjne spawanie różnego rodzaju konstrukcji oraz aluminium. Opłaca się nawiązać współpracę z firmą, dzwoniąc albo przesyłając formularz zgłoszenia za pośrednictwem strony internetowej, gdy to dokładnie usługa spawanie aluminium bielsko jest taką, jaką chce się realizować terminowo. Spawane mogą zostać konstrukcje nierdzewne oraz aluminium, czym zajmą się doświadczeni spawacze. Czynności z tego zakresu realizowane są na półautomatach spawalniczych. Wykonują je spawacze mający ważne uprawnienia UDT.

Zwykle realizowane jest spawanie spoin wzdłużnych na automacie spawalniczym do dziesięciu tysięcy milimetrów. W celu usprawnienia procesu spawania a także podwyższenia seryjności zespawanych podzespołów, Wiss używa robota spawalniczego. Jest on tak uniwersalny, że za jego pomocą można obsłużyć aż 3 stanowiska spawalnicze. Robot posiada nowoczesną konstrukcję, co pozwala mu spawać kratownice o całkowitych wymiarach 2900 x 2900 x 1000 mm. Dodatkowo, wykorzystanie specjalnego obrotnika umożliwia zespawanie detali o maksymalnej długości 3100 mm w jednym mocowaniu. Otrzymuje się wtedy idealną jakość połączenia oraz obrabiania.

Każda praca jest wykonana przy użyciu sporej skrupulatności. Spawanie jako znaczący element stapiania może zostać używane z zamiarem późniejszego wykorzystania dowolnych elementów, w różnych branżach przemysłowych. Można oczekiwać nie tylko na to, że aluminium będzie odpowiednio zespawane, lecz też że będzie bardzo dobrze się prezentować. Spoiwa będą wykonane w różnej pozycji oraz będą miały dowolne kształty. Kolejno, można je wykorzystać sukcesywnie w branży motoryzacyjnej, na rynku automatyzacyjnym, w branży lotniczej albo w branży elektroniki. Wiss gwarantuje, że wszystkie prace będą wykonywane przy niskim oddziaływaniu temperatur na pospawany przedmiot. Dlatego nie będzie mowy o żadnych odkształceniach materiału. Spawanie w podanej firmie jest zrealizowane perfekcyjnie.

Dodaj komentarz