Systemy Mobilnej Dezynfekcji Hal i Pomieszczeń oraz Systemy Kontrolowanej Atmosfery Ozonowej KAO oferowane przez firmę Ozon Food

Systemy Mobilnej Dezynfekcji Hal i Pomieszczeń a także Systemy Kontrolowanej Atmosfery Ozonowej KAO proponowane przez firmę Ozon Food to urządzenia nowoczesne, mające wiele funkcji oraz maksymalnie produktywne. Tam, w jakich znajdą się sprawdzone przemysłowe systemy ozonowania i instalacje można oczekiwać perfekcyjnych wyników. Systemy Mobilnej Dezynfekcji Hal i Pomieszczeń umożliwiają dezynfekowanie, utlenienie oraz nie dopuszczają do wydatków ponoszonych na chemię. Żeby mobilne urządzenia z takiej kategorii działały, wystarczy je podłączyć do prądu. Mając tego typu system nie ma potrzeby już zatrudniać licznych pracowników.

Można także zapominać o wykorzystaniu niebezpiecznej chemii. Urządzenia bardzo dobrze sprawdzą się w: regularnej dezynfekcji hal i pomieszczeń, dezynfekowaniu linii technologicznych, dezynfekcji skrzynek oraz pojemników, a także w wykorzystaniach niestandardowych, z uwagi na ich przenośność. Co znaczące, nie będzie mowy o jakichkolwiek odpadach, ponieważ ozon rozpada się do tlenu. Systemy Kontrolowanej Atmosfery Ozonowej KAO wykorzystuje się natomiast na halach a także w busach przeznaczonych do przewożenia produktów spożywczych.

Trzeba mieć na względzie, że jakość wyrobów jest taka, pod jakiej postacią dotrze do klienta. W związku z czym warto korzystać z maszyn działających kompleksowo, w pełni nowoczesnych i bezpiecznych. Robiąc użytek zaś z instalacji dostępnych na halach można spodziewać się lepszego aromatu, posmaku i wyglądu produktów. Neutralizowane będą również różne bakterie. Solidne urządzenia sprawdzą się w każdych warunkach. Można korzystać z nich łatwo, zwłaszcza gdy przejdzie się przez szkolenie przygotowane przez zakład. System dla każdej z firm opracowany jest indywidualnie. Każda instalacja będzie przystosowana do tego, co jest potrzebne w konkretnym zakładzie i czego potrzebuje kadra.

Dodaj komentarz