Szczegółowo przygotowane pakiety usług fotobudki na dowolne przyjęcia

Szczegółowo przygotowane pakiety usług fotobudki na różnego rodzaju uroczystości wskazują, że marka Fotobu.pl troszczy się o wszystkich klientów. Dostępne pakiety są zaprezentowane na landing page, wraz z zaznaczeniem, ile należy za nie zapłacić. Trzeba stwierdzić, że możliwość fotolustro cena jest atrakcyjna nie tylko z uwagi na unikatowość rozwiązań, lecz też na atrakcyjne ceny.

Wszystkie pakiety obejmują: nieograniczoną liczbę fotografii, sporo gadżetów do wybrania, przeróżne tła, możliwość umieszczenia własnego tekstu ze zdjęciem, opiekę pracownika pilnującego przebiegu zabawy przy fotobudce, przechowywanie fotografii na DVD albo na pendrive, prywatną galerię wirtualną pozwalającą podzielić się zdjęciami z przyjaciółmi oraz przyjazd na miejsce imprezy do 100 kilometrów bezpłatnie. To, że w kwocie wynajmu fotobudki można robić fotografie bez ograniczeń jest wyjątkowo korzystne dla organizatorów imprezy. W dodatku, mogą oni liczyć na spory katalog zabawnych i interesujących akcesoriów do zdjęć. Tło, gadżety a także teksty pod zdjęciami mogą być dopasowane do tematyki przewodniej określonego przyjęcia. Team Fotobu.pl nie tylko dostarczy fotolustro, lecz będzie również pilnować przebiegu zabawy, wklejając zdjęcia do Księgi Gości, podając gadżety i zabawiając towarzystwo.

Użytkownicy nie muszą w tym czasie niczym się przejmować oraz skupiają się wyłącznie na doskonałej zabawie. Nic dziwnego, że firma cieszy się wieloma dobrymi rekomendacjami. Można je zobaczyć na witrynie. W dodatku, można również sprawdzić dotychczas wykonane przez firmę gadżety oraz dopasować dla siebie najlepsze.
W każdym zestawie przygotowano: rozstawienie fotolustra w określonym czasie, nieograniczoną liczbę zdjęć, śmieszne dodatki, tło do wyboru, funkcję podpisu, animacje GIF, spersonalizowanie wydruków, pomoc animatorów w trakcie zabawy, utworzenie spersonalizowanej galerii internetowej a także uzyskanie DVD z fotografiami.

Dodaj komentarz