Szybkie oraz dokładne pomiary O3 w powietrzu

Wykonywane szybko oraz precyzyjne pomiary ozonu w powietrzu są możliwe, gdy właściciele firm zaopatrzą się w mierniki ozonu w powietrzu od zakładu Ozon Food. Ozonowanie pomieszczeń jest coraz częściej stosowane, zwłaszcza w przemyśle spożywczym. Nie tylko albowiem odświeża się powietrze, lecz głównie je zdezynfekuje. Można pozbyć się z pomieszczenia grzybów, bakterii, pleśni, bądź pozostałych drobnoustrojów, jak i brzydkich aromatów.

Zaprezentowane czujniki pozwolą zawsze dobrze ocenić występowanie ozonu. Konsumenci mogą skorzystać również z wielu funkcji dodatkowych. Bardzo duża precyzja i pozyskiwanie danych bieżących to największe zalety sprzętu firmy Ozon Food. Maszyny o zwartej konstrukcji mają perfekcyjne wskaźniki użytkowe.

Czujnik ozonu w powietrzu CO – 02 ma doskonałe parametry użytkowe. Jego precyzyjne działanie oddziałuje na późniejszą wydajność ozonowania i bezpieczeństwo użycia. Głównie będzie nadawać się do małych zakładów przetwórstwa spożywczego. To zamawiający decyduje, czy potrzebuje jeden czujnik, czy chce mieć ich parę. Dopasowanie do licznych parametrów pracy, najwyższa szczelność oraz wykonanie z tworzywa sztucznego odpornego na uszkodzenia to zalety sprzętu. Firma przeprowadza cykliczne przeglądy mierników, aby klient miał gwarancję, że są one sprawne.

Czujniki są ustawiane na indywidualnych zasadach, a jeśli potrzebny jest ich serwis, wszystko przebiega sprawnie. Szczegółowa specyfikacja wyrobu opublikowana jest na witrynie. Ozon Food proponuje dwa modele: czujnik ozonu w powietrzu CO – 02 a także czujnik ozonu w powietrzu CO – 01. Każde użycie ozonu wymaga uprzedniego wykorzystania czujnika, ponieważ efektywność uzależniona jest od zagęszczenia. Jeśli ozon nie jest kontrolowany, to może okazać się gazem szkodliwym dla zdrowia oraz życia. O ile przedsiębiorcom zależy, by procesy technologiczne okazały się efektywne i bezpieczne, to muszą sprawdzić ofertę.

Dodaj komentarz