Użyteczne i designerskie szafy z drzwiami przesuwnymi oraz zabudowy wnęk

W bogatej ofercie elementów umeblowania na indywidualne zamówienie firma Smok oferuje też funkcjonalne a także stylowe szafy przesuwne oraz zabudowy wnękowe. W rezultacie, można w domu perfekcyjnie wykorzystywać przestrzeń, jaka zazwyczaj jest trudna do rozplanowania. Do budowy szaf wnękowych oraz zabudów wybierane są najwyższej jakości surowce, poświadczające o ich trwałości, estetyce oraz komforcie użytkowania. Za każdym razem, podczas projektowania szaf z wnęką brane są pod wzgląd życzenia zleceniodawców.

Dzięki temu każda szafa może zostać przystosowana do wnętrz domu, w jakim będzie umieszczona. Udostępnione są szafy do otwierania w ponad stu dekorach do wyboru, zrobione z wysokiej jakości płyty laminowanej. Można do nich dobrać światło led albo halogenowe.

Szafy wnękowe mogą zostać wypełniane: szkłem, lustrem, rattanem lub płytą meblową laminowaną. Okucia w drzwiach przesuwnych są mocne, bo wykonane są ze stali lub z aluminium. Mogą zostać zastosowane elementy dodatkowe jakimi są: wieszaki na kurtki, kosze na bieliznę, albo systemy cichego zamykania. Przestrzeń każdej szafy wnękowej za każdym razem jest dostosowana do oczekiwań klientów. Dobrze będzie zaznajomić się z projektami opublikowanymi na witrynie http://smok.biz.pl/szafy-przesuwne-garderoby-i-zabudowy-wnek/, by przekonać się, że to doskonały wybór.

Marka Smok znana jest z robienia innowacyjnie zaprojektowanych i funkcjonalnych mebli na zamówienie. Zleceniodawcy mają świadomość, że otrzymają świetne meble. Jest to efektem tego, że w czasie wykonywania mebli na indywidualne zamówienie stolarze uwzględniają miejsce, w jakim mają się one znajdować. To pozwala w trakcie późniejszej stylizacji pomieszczeń wzorcowo układać własne gadżety, a także dogodnie z nich korzystać każdego dnia. Tego typu elementy umeblowania mogą sprawdzić się szczególnie w takich pomieszczeniach, gdzie są niestandardowe gabaryty. W takiej sytuacji można rzeczywiście polepszyć komfort życia.

Dodaj komentarz