Wykorzystanie popularnej techniki znakowania odzieży

Zastosowanie popularnej metody znakowania ubrań, czyli sitodruku oddziałuje na to, że propozycja usług marki Terraprinting jest tak atrakcyjna. Sitodruk jest metodą popularną na przykład ze względu na oszczędność. Pozwala albowiem pozyskać niższe koszty jednostkowe przy dużych nakładach. Eksperci z podanej drukarni stosują do druku najwyższej jakości farby. Z tego względu rezultaty są świetne, a nadruki z sitodruku wyróżniają się najwyższą trwałością. Kiedy klient ma takie życzenie, to wykorzystywane są nie tylko farby tradycyjne, lecz też pozwalają na pozyskanie efektów dodatkowych, a więc wykorzystany jest nadruk wypukły albo neonowy.

Sitodruk stosowany jest na odzieży reklamowej, sportowej a także roboczej. Metoda sitodruku polega na nanoszeniu na materiał farb poprzez naświetlone sito do sitodruku. Naświetlenie sita bazuje na zakryciu części otworów i zostawieniu jedynie takich przez które muszą przenikać farby. Każdy kolor nanoszony jest oddzielnie, a utrwalenie nadruku następuje, gdy wpływa na niego wysoka temperatura. Drukarnia sitodrukowa, jaką zarządza firma Terraprinting oferuje wykonanie druku przy pomocy karuzeli automatycznej, półautomatycznej lub ręcznej. Eksperci z odzież reklamowa polecają klientom zdecydować się na sitodruk wtedy, gdy drukują oni duże nakłady, wynoszące powyżej 100 sztuk z takiego samego wzoru. Ponadto, propozycja usług dedykowana jest dla zleceniodawców, jacy chcą wydrukować mniejsze ilości, ale z wykorzystaniem 1 lub 2 kolorów.

Zagwarantowane jest to, że jeżeli komukolwiek zależy na wysokiej jakości nadruku na ubraniach oraz gadżetach promocyjnych, to sitodruk jest może to zapewnić. Kwota za świadczenia w podanej firmie ustalona jest na podstawie indywidualnych wyznaczników, z uwagi na to, jak utrudniona jest realizacja zamówienia. Przy kosztorysie uwzględni się: nakład oraz wymiar nadruku, projekt grafiki pod względem liczby użytych kolorów, wymiar nadruku na określonym materiale. Zleceniodawcy po ukończeniu zamówienia dostrzegają, że nadruk wykonany w zielonogórskiej drukarni był świetną inwestycją.

Dodaj komentarz