Wynajem drukarek oraz kserokopiarek dla przedsiębiorstw

Wynajem drukarek i kserokopiarek dla przedsiębiorstw jest przedmiotem propozycji usług marki TonDruk. Każdy klient może spodziewać się, że wszystko będzie dopasowane do jego potrzeb. Abstrahując od tego, czy ktokolwiek będzie chciał wynajmować drukarkę, urządzenie wielofunkcyjne czy kserokopiarkę, może liczyć na korzystne dla siebie warunków.

Usługa podliczona jest na podstawie raportów, a więc dostępu do statystyk drukowanych stron. Można także oczekiwać na pomoc pracowników, od opracowania oferty przez instalację drukarki aż po obsługę serwisową. Kiedy komuś zależy na tym, aby nie kupować osprzętu i musi zaoszczędzić, to leasing kserokopiarki jest stworzony dla niego. Nie ponosi się wówczas kosztów zakupu urządzenia, materiałów do wykorzystania i serwisu.

Innowacyjne drukarki oraz kserokopiarki w niskich abonamentach są niezawodne, a więc można oczekiwać, że jakość wydruku okaże się perfekcyjna. Ze względu na to, że wszystkim pracownikom można będzie przyznać upoważnienia, uzyska się dostęp nad wszystkimi wydrukami firmowymi. TonDruk na rynku wynajmu urządzeń wielofunkcyjnych biurowych działa już prawie od dwóch dekad. Dlatego można spodziewać się, że oferowane w takim punkcie usługi będą na wysokim poziomie. Eksperci z TonDruk dobiorą dla przedsiębiorcy wypożyczającego osprzęt najlepsze rozwiązania.

Oszczędność można będzie odczuwać już po pierwszym miesiącu wykorzystania. Kompleksowa obsługa, odwołująca się do sprzętu drukującego jest w tym punkcie wzorcowa. Katowicka marka dostarcza rozwiązań dla zleceniodawców z całego kraju. W ramach działania TonDruk bierze się pod uwagę: kompletną dyspozycyjność dla klientów, sprawną realizację świadczeń, proponowanie najwyższej jakości sprzętu. Dostarczenie materiałów oraz urządzeń do drukowania to nie jedyne, z czego można w tym miejscu skorzystać. Udostępnione są także: dzierżawa oraz naprawa wynajmowanych urządzeń. Wszystko konsultuje się indywidualnie z klientami.

Dodaj komentarz