Zajęcia taneczne dla dorosłych w studio tańca AD

Zajęcia z tańca dla dorosłych w studio tańca AD to: balet, taniec współczesny z akrobatyką, ballet body, trening tancerza, salsa solo ladies styling, yoga dla dorosłych plus pilates. Każdy z tańców jest dokładnie scharakteryzowany, dlatego nikt nie ma wątpliwości na co się zdecydować. Można również wpisać się na niezobowiązującą lekcję próbną. W wypadku zajęcia baletowe dla młodzieży treningi odbywają się w grupach. Można także zapisać się na zajęcia prowadzone indywidualnie. Nauczyciele za każdym razem dbają o to, żeby tok zajęć był dopasowany do umiejętności uczestników.

Stale wyjaśniają także rozterki tancerzy. Można zapisywać się na treningi dla początkujących albo dla zaawansowanych, w zależności od tego, jakie tancerz ma kompetencje. Kadra instruktorska zabiega o to, żeby nauka tańca była czymś więcej niż tylko treningiem. Troszczy się o to, aby każdy mógł poprzez taniec wyrazić siebie.

Szeroka oferta zajęć sprawi, że każdy znajdzie odpowiednie treningi dla siebie. To nie tylko szansa rozwijania się poprzez taniec, ale też zbudowania nowych relacji z osobami, które mają taką samą pasję. Nauczyciele od początku dbają, by osoby pojawiające się na treningach stworzyły zaangażowaną społeczność. Szkoła tańca AD organizuje również cykliczne eventy. O tym, jak to miejsce działa można dowiadywać się ze strony www. Kosztorys usług podany jest na witrynie. Na treningi można umówić się dzwoniąc lub za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Doświadczeni nauczyciele dbają, żeby kursanci czuli się komfortowo. Zajęcia przebiegają w 10 osobowych grupach, co sprzyja zbudowaniu społeczności. O tym, co na bieżąco dzieje się w szkole tańca AD można dowiedzieć się z kategorii Aktualności na witrynie. W studio AD odbywają się także zajęcia dla najmłodszych: balet, taniec współczesny z akrobatyką, jazz, gimnastyka artystyczna, mixdance, tik – tok dance, lingua dance, yoga a także trening tancerza. Można więc się tutaj wpisać niezależnie od przedziału wiekowego.

Dodaj komentarz