Zalecenia związane z wykonywaniem makijażu permanentnego

Rekomendacje powiązane z wykonaniem makijażu permanentnego w BossKa Beauty podawane są jeszcze przed wykonaniem makijażu. Dodatkowo, można je przeczytać na witrynie gabinetu pod linkiem www.bosskabeauty.pl i mieć wówczas przekonanie, że wszystko będzie wykonane idealnie. Najważniejsze jest to, by dobę przed zabiegiem nie przyjmować leków rozrzedzających krew a także nie pić alkoholu. Przez mniej więcej tydzień po zabiegu miejsce poddawane pigmentowaniu trzeba traktować nad wyraz z delikatnością. Przez miesiąc nie wolno chodzić na saunę, chodzić na solarium oraz skorzystać z zabiegów odnowy biologicznej. Wybarwienie pigmentu może ustabilizować się nawet miesiąc.

Solidność makijażu będzie wydłużona, jeżeli będzie stosować się odpowiednio dobrane kosmetyki, a szczególnie kremy z filtrem UV. W zależności od tego, czy wykonany jest makijaż permanentny brwi, oczu, bądź ust wskazane są również zalecenia szczegółowe, o jakich warto wiedzieć. Wykwalifikowane kosmetyczki precyzyjnie też poinformują klientkę o tym, kiedy nie musi się zdecydować na ten zabieg, przedstawiając wszystkie ograniczenia. Klientki mają pewność, że oddają się w najlepszą opiekę, gdyż doświadczone ekspertki z zakresu kosmetologii na bieżąco śledzą trendy w dziedzinie makijażu oraz medycyny estetycznej, co potrafią przełożyć na codzienną pracę.

Każda specjalistka wykonuje zabiegi w przyjemnej oraz atmosferze, używając atestowanego sprzętu, a wszystkie czynności są sterylne. Wyjątkowo rozbudowana jest oferta propozycja odnosząca się do make upu permanentnego. Zawiera ona: makijaż permanentny brwi, makijaż permanentny ust a także makijaż permanentny powiek. Makijaż permanentny brwi wykonuje metodą: ombre, cienia lub pudrową. Makijaż permanentny ust obejmie kontur z wypełnieniem lub z cieniowaniem. Make up permanentny powiek może dotyczyć: powieki górnej zagęszczającej linię rzęs, zastosowania kreski dekoracyjnej, kreski cieniowanej albo powieki dolnej. W gabinecie wykonywane są w kosztach korekty dla wszystkich rodzajów makijaży.

Dodaj komentarz