Zalety osiedla Konstelacja 2E

Zalety osiedla Konstelacja 2E motywują do tego, by kupić w tym miejscu apartament. To mieszkania blisko Krakowa, doskonale zlokalizowane. W pobliżu apartament zielonki znajduje się szkoła w Bibicach, przedszkole, a także centrum handlowe w Węgrzycach.

Z tego względu to świetna propozycja dla młodych rodzin. Na witrynie opublikowany jest rozkład osiedla, ceny za apartament i w tym samym czasie można również dokonać rezerwacji. Fundamenty każdego z lokali mieszkaniowych są mocne. Ściany zewnętrzne są właściwie docieplone, a konstrukcje takie jak stropy, schody, balkony i balustrady zrobiono z wysokiej jakości tworzyw.

Dach wykonany jest z solidnej płyty betonowej. Jest tu również zielony dach, z zielenią typu rozchodnik. Pozostałe walory powiązane ze standardem wykończenia to: trzyszybowe okna, rolety antywłamaniowe podtynkowe, drzwi wejściowe stalowe antywłamaniowe, jak i stalowe ocynkowane schody zewnętrzne. Każdy z apartamentów ma niezbędne instalacje, wpływające nie tylko na praktyczność, ale też i na codzienny komfort. Każda z działek ogrodzona jest panelami. Dostępne są wszystkie przyłącza: wodne, kanalizacyjne, elektryczne oraz światłowód. Ogródek jest duży i wyplantowany, czyli można się na nim relaksować. Do wyboru są 4 typy apartamentów, jakie mają powierzchnię od 64 do 92 m2. Pomieszczenia w dwupoziomowych mieszkaniach są zaprojektowane w celu utworzenia takiej przestrzeni, na jakiej będzie zależało grupie docelowej.

Zwłaszcza, że można korzystać z opcji wykończenia mieszkania pod klucz. Deweloper który współpracuje z pracownią IMPERIUM WNĘTRZ oraz z FM Kuchnie. Można więc zamówić tradycyjne, jak i nowoczesne kuchnie marki NOBILIA oraz ATLAS KUCHNIE. Zaufani dostawcy to spore udogodnienie i można także zamówić wyposażenie AGD do zabudowy oraz armatury kuchennej. Pompa ciepła z funkcją chłodzenia, zielony dach, trzyszybowe okna PVC, przesuwne drzwi na tarasie, rolety antywłamaniowe, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe, światłowód, altany śmietnikowe to tylko wybrane z elementów świadczące o nowoczesności Konstelacji 2E.

Dodaj komentarz