Znakomita kancelaria biegłych rewidentów funkcjonująca na obszarze Śląska

Szanowana kancelaria biegłych rewidentów działająca na obszarze Katowic stworzona przez Karolinę oraz Łukasza Bieleckich od podstaw aktualnie pozostaje liderem w swojej dziedzinie. Specjaliści świadczą usługi księgowe, związane z podatkami i usługi doradcze od siedmiu lat. Od tego też czasu uzyskali duże zaufanie wśród klientów. Karolina Bielecka jest licencjonowaną główną księgową. W kancelarii rozporządza teamem księgowości. Łukasz Bielecki jest z kolei prezesem zarządu, zdobył wykształcenie jako doktor nauk społecznych i jest też biegłym rewidentem. Ma licencję Ministra Finansów na poprowadzenie akt rachunkowych. Łukasz Bielecki rozporządza działem audytu i pozostałych usług, równocześnie kontrolując prace działu księgowego.

Prezentowana kancelaria biegłych rewidentów zobowiązana jest do przestrzegania wielostopniowego systemu kontroli jakości. Księgowi przy wszystkich zleceniach działają w zgodzie z regułami KEZK IFAC. Zawiera profesjonalne postępowania, utrzymanie tajemnicy zawodowej, odpowiednią dokładność, branżowe umiejętności, bezstronność oraz uczciwość. Świadczenia z zakresu księgowości każdorazowo bazują na jak najlepszych rozwiązaniach oraz na imponującej jakości. Audyt i pozostałe świadczenia dostosowane są do wymagań zleceniodawców, plus jednocześnie do aktualnych przepisów prawa. W wypadku jakichkolwiek wątpliwości klient ma okazję uzupełnić formularz kontaktowy, znajdujący się pod adresem i bez wątpienia w niedługim czasie skontaktuje się z nim pracownik z kancelarii. Po ustaleniu elementów relacji można będzie przejść do współpracy.

Propozycja jest wszechstronna i obejmuje bogatą gamę świadczeń nadzorczych, księgowych i poradniczych. Wystosowana jest na równi do dużych spółek giełdowych, jak i do małych przedsiębiorstw. Zainteresowani mają możliwość zdecydować się chociażby na: prowadzenie ksiąg rachunkowych, nadzór zewnętrzny projektów sfinansowanych ze środków Unii Europejskiej, czy doradztwo w zakresie rachunkowości i podatków. Kompetentni pracownicy przeprowadzają też szczegółowe analizy i sporządzają raporty ekonomiczno – finansowe.
Po więcej informacji wejdź na http://www.click2edu.pl/pasjans-pajak/

Dodaj komentarz